VÍTEJTE NA MÉ UMĚLECKÉ CESTĚ

S malbou jsem začala v roce 2016, kdy jsem poprvé vzala štětec do ruky a popustila uzdu své fantazii na své první plátno. A to, co pro mě začalo jako pouhé hobby, se nakonec stalo tou nejdůležitější součástí mého života. Malování pro mě znamená dobrodružství, které je plné překvapení, protože nikdy přesně nevím, jak obraz bude ve výsledku vypadat. A i když se to vždy nemusí povést, stále se snažím zachycovat i ty nejmenší detaily. 

Můj vztah s malbou je jako tanec na plátně, vždy přinášející překvapení. Malba je neustálým objevováním nových cest, jak vyjádřit své myšlenky a emoce. A každý obraz vytvořený tímto způsobem, je pro mě cenným důkazem této cesty. 

Mým cílem je neustále se rozvíjet a vytvářet výjimečná díla, která mohu sdílet se světem.


MÍSTO, KDE MÉ OBRAZY VZNIKAJÍ

Ateliér je místem klidu a mým útočištěm. Je to místo, kde mohu být pouze ve svém vlastním světě. Tohle všechno je důležité pro můj proces tvorby. 

Každý obraz, který vznikne v tomto prostředí, je výsledkem mé tvrdé práce, inspirace a osobního růstu. Ať už je to fantastický obraz plný barev, temné dílo s tajemstvím nebo melancholický výraz mé duše, každý obraz má svůj vlastní příběh. 


NĚCO O MÉM STYLU

Každý umělec má svůj jedinečný styl, kterým se snaží něco vyjádřit. Já se snažím neomezit se pouze na jeden jediný. Chci, aby má paleta zahrnovala různé techniky a perspektivy. Od expresivních Pop-artových portrétů po abstraktní díla v Blackworku, je má tvorba pestrou směsicí různorodých uměleckých přístupů. To mi umožňuje neustále objevovat a experimentovat, a tak se mé umění stává neustále se vyvíjejícím zrcadlem mého kreativního ducha.

Ve svých obrazech se snažím zvýraznit co nejvíce emocí, které nás nutí se zamyslet nad vlastními pocity, a umožňuje nám prozkoumat temné a intimní stránky lidské duše.