Vaše nejčastější dotazy


1. Proč jsou vlastně obrazy tak drahé?

S tímto dotazem se setkávám poměrně často. Většina lidí si totiž vůbec není vědoma toho, kolik práce a trpělivosti je potřeba na tvorbu jednoho díla. Největší roli na ceně hraje složitost malby a čas u ní strávený. Materiál jako například plátno, rámy a barvy jsou už započítány v ceně každého obrazu. Také musíte brát v potaz, že se jedná o originální kus, a je tedy pouze jediným prodejným exemplářem na plátně.

2. Tištěné kopie neboli ART-Print

Né všichni si mohou dovolit nákup originální malby na plátně. Proto je tu mnohem levnější alternativa ve formě tištěných reprodukcí (kopií), které jsou tištěné jak na plátně, tak i na papíře. Perfektně se hodí do skleněných foto-rámečků.

Každá kopie je opatřena vlastnoručním podpisem autora.

|Reprodukce prozatím nejsou k dispozici|

3. Proč se platí záloha u obrazů na zakázku?

Záloha je bohužel nezbytná součást u takových zakázek. Pokud by se zájemce náhodou rozmyslel, že o obraz už nemá zájem, pak taková záloha dokáže pokrýt jak použitý materiál, tak i čas strávený na malbě. Proto si prosím dobře rozmyslete objednání obrazu na zakázku.

Tato záloha je nevratná!

4. Jak je to s dopravou a platbou?

Osobně preferuji platbu předem na bankovní účet (platí pro e-shop). 

Pro zasílání takového druhu zásilek ráda vybírám dopravce sama. Cena dopravy je neměnná vzhledem k větším rozměrům zásilek.